Choď na obsah Choď na menu
 


DÚBRAVKA

 

Od 18. septembra 2008 (štvrtok) od začiatku premávky do 21. septembra 2008 (nedeľa) do ukončenia dennej premávky bude uzavretý priestor obratiska na Žatevnej ulici z dôvodu výstavby pódia a konania sa podujatia „Dúbravské hody“.

Autobusy linky 26 budú premávať po zmenených trasách a zastavovať na náhradných zastávkach:

Linka  26

Smer do Dúbravky: na Saratovskej ulici odbočia doprava na ul. Pri kríži a zastavia na zastávke „Pri kríži“ (v štandardnej prevádzke nástupište linky č. 83), zastavia na zastávke „Homolova“, pokračujú priamo po zastávku „Štepná“, kde budú mať konečnú zastávku.

Smer do Devínskej Novej Vsi: na ulici Pri kríži zastavia na zastávkach „Štepná“ (nástupište) a „Homolova“, odbočia doľava na Saratovskú ul., kde sa od zastávky „Pri kríži“ napoja na svoju trasu.

 

Od 20. septembra 2008 (sobota) od začiatku premávky do 21. septembra 2008 (nedeľa) do ukončenia dennej premávky bude vylúčená autobusová doprava v hornej časti Dúbravky z dôvodu konania sa podujatia „Dúbravské hody“.

Autobusy liniek 83 a N34 budú premávať  po zmenených trasách a zastavovať na náhradných zastávkach:

Linka  83

Smer do Dúbravky: za zastávkou „Drobného“ pokračujú priamo po Saratovskej ulici, zastavia na zastávke „OD Saratov“, odbočia doľava na ulicu Pri kríži, kde zastavia na zastávkach „Pri kríži“ (v štandardnej prevádzke nástupište linky č. 83), „Homolova“ a „Štepná“, kde budú mať konečnú zastávku.

Smer do Petržalky: na ulici Pri kríži zastavia na zastávkach „Štepná“ (nástupište), „Homolova“ a „Pri kríži“ (v štandardnej prevádzke výstupište linky č. 83), odbočia doprava na Saratovskú ul., zastavia na zastávke „OD Saratov“ a od zastávky „Drobného“ pokračujú po svojej trase, na tejto zastávke potvrdia na palubnom počítači skutočnú polohu vozidla.

Linka  N34

V noci 20. / 21. septembra 2008 (sobota / nedeľa) v Dúbravke premáva ako linka č. 83

 
RAČA
 

Od 12:00 h dňa 19. septembra 2008 (piatok) do 22:00 h dňa 21. septembra 2008 (nedeľa)  bude vylúčená autobusová doprava v hornej časti Rače z dôvodu konania sa oberačkových slávností.

Električková doprava do / z Rače bude v tomto čase kapacitne posilnená.

Autobusy liniek 55 a 56 budú premávať po zmenených trasách a zastavovať na náhradných zastávkach:

Linka  55

Smer Rača: za zastávkou „Čachtická“ odbočia doprava na Rustaveliho ulicu, zastavia na zastávke „Závadská“ a premávku ukončia na konečnej zastávke „Tbiliská“.

Smer Na pantoch: z náhradnej konečnej zastávky „Tbiliská“ idú po Rustaveliho ul., zastavia na zastávke „Závadská“, odbočia doľava na Detviansku a od zastávky „Čachtická“ sa napoja na svoju trasu.

Linka  56

Smer Tbiliská: za zastávkou „Čachtická“ odbočia doprava na Rustaveliho ulicu a od zastávky „Závadská“ sa napoja na svoju trasu.

Smer Studená: za zastávkou „Závadská“ odbočia doľava na Detviansku ulicu a od zastávky „Čachtická“ sa napoja na svoju trasu, dodržia odchod zo zastávky „Čachtická“ podľa cestovného poriadku.

Spoje na Potočnú ul. premávajú cez ul. Pri vinohradoch.

 

RÁZUSOVO NÁBREŽIE

 

 V dňoch 20. septembra 2008 (sobota) od 20:00 h do 24:00 h, a 21. septembra 2008 (nedeľa) od 13:30 h do 17:30 h bude uzavreté Rázusovo nábrežie a Vajanského nábrežie s vylúčením električkovej dopravy aj na Mostovej, Jesenského, Šafárikovom námestí a Štúrovej ulici z dôvodu nácviku (sobota) a konania sa (nedeľa) slávnostnej vojenskej prehliadky pri príležitosti 15. výročia vzniku ozbrojených síl Slovenskej republiky.

Električky liniek 4, 11, 12, 13, 14 a autobusy liniek 70 a N33 budú premávať po zmenených trasách a zastavovať na náhradných zastávkach:

Linka 4

obojsmerne: ZLATÉ PIESKY - Vajnorská - Trnavské mýto - Špitálska - Námestie SNP - Kapucínska - tunel - Nábr. arm. gen. Svobodu - KARLOVA VES

Linka 11

 RAČA - ŽST Vinohrady - Račianske mýto - Radlinského - Obchodná - Nám. SNP - KAMENNÉ NÁMESTIE - Špitálska - Americké nám. - Radlinského - Račianske mýto - ŽST Vinohrady - RAČA

Linka 12

DÚBRAVKA - Karloveská - Nábr. arm. gen. Svobodu - tunel - Kapucínska - Obchodná - Radlinského - VAZOVOVA - Krížna - Špitálska - Námestie SNP - Kapucínska - tunel - Nábr. arm. gen. Svobodu - Karloveská - DÚBRAVKA

Linka 13

HLAVNÁ STANICA - Štefanovičova - Radlinského - Vazovova - Krížna - Špitálska - NÁMESTIE SNP - Obchodná - Radlinského - Štefanovičova - HLAVNÁ STANICA

Linka 14

RUŽINOV - Trnavské mýto - Krížna - Špitálska - NÁMESTIE SNP - Obchodná - Radlinského - Vazovova - Krížna - Trnavské mýto - RUŽINOV

Linka 70

Obojsmerne: premávka po skrátenej trase, v úseku ŽST Podunajské Biskupice - Šafárikovo námestie

Výstupište bude mať spoločné s linkou 95, nástupište na zastávke linky 50 smer OD Slimák s dodržaním odchodu od zastávky „Wüstenrot“ podľa cestovného poriadku

Linka N33

Smer Dlhé diely: za zastávkou „Malá scéna“ vodiči odbočia na Starý most, za štadiónom Artmedia doprava na spojnicu Krasovského ul., doprava na ul. Einsteinova a cez Nový most, v termináli „Nový most“ zastavia na nástupišti č. 1(náhradná zastávka linky N33S) a pokračujú ďalej na Nábr. arm. gen. L. Svobodu

 

Uvedené informácie sú zo zdrojov Dopravného podniku Bratislava a. s.